اخبار
عنوان جستجو

-
كتاب « هنرهاي خلاق در حكمروايی نوسازی و توسعه شهری» تالیف روری شاند و ترجمه مسعود بهزادی راد، به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی منتشر شد.
سه شنبه, 11 مرداد,1401
-
با تأسف و تأثر باخبر شدیم دکتر عادل آذر مشاور رییس جمهور و رییس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی دارفانی را وداع گفتند.
یکشنبه, 09 مرداد,1401
رییس سازمان انتشارات جهاددانشگاهی:
حامد علی‌اکبرزاده به مناسبت چهل‌ودمین سالگرد تاسیس سازمان جهاددانشگاهی فعالیت‌های سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی را شرح داد.
چهار شنبه, 05 مرداد,1401
-
دومین کنفرانس پژوهش‌های نشر امروز چهارشنبه ۲۲ تیر، به همت انتشارات جهاد دانشگاهی در سالن ایرج افشار کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد.
چهار شنبه, 22 تیر,1401
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در افتتاحیه دومین همایش پژوهش‌های نشر عنوان کرد:
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در دومین کنفرانس پژوهش‌های نشر، گفت: ما امروز در دنیای مجازی ناگزیر به حضور در فضای مجازی هستیم و باید بتوانیم چالش‌ها و ابهامات حوزه نشر در این حوزه را مورد پژوهش قرار دهیم.
چهار شنبه, 22 تیر,1401
-
دبیرخانه دومین کنفرانس پژوهش‌های نشر اعلام کرد، این کنفرانس که برگزاری آن به دلیل تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز علمی تهران به تعویق افتاده بود، 22 تیر ماه برگزار خواهد شد.
شنبه, 18 تیر,1401
پایگاه اطلاع رسانی جدید سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس isba.ir رونمایی شد.
چهار شنبه, 15 تیر,1401
کتاب « روش‌های نوین درست‌نویسی و نگارش اداری » از انتشارات سازمان جهاددانشگاهی تهران، برگزیده گروه زبان و ادبیات فارسی در جشنوارۀ ملی کتاب سال معلم شد.
چهارشنبه, 15 تیر,1401
-
با توجه به تعطیلی ادارات، دانشگاه‌ها و مراکز علمی تهران در روز ۱۳ تیرماه، برگزاری دومین کنفرانس پژوهش‌های نشر به تاریخ دیگری موکول شد.
سه شنبه, 14 تیر,1401
-
جزییات و زمان بندی بخش های مختلف دومین کنفرانس پژوهش های نشر اعلام شد.
سه شنبه, 07 تیر,1401
-
دومین کنفرانس پژوهش‌های نشر در آستانه روز قلم به همت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی سیزدهم تیر ماه در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
شنبه, 04 تیر,1401
-
کتاب «روایت یک رویش» شامل گفتارهایی درباره زیست جهادی دکتر سعید کاظمی آشتیانی، بنیانگذار پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی، نوشته ناصر ملایی به چاپ دوم رسید.
سه شنبه, 31 خرداد,1401
وعده اساسی طرح جامع برای یادگیری این است که اصول عادلانه ای برای دسترسی به استانداردهای بالای آموزشی در میان دانش آموزان متفاوت مدارس فراهم کند.
چهار شنبه, 25 خرداد,1401
کتاب "نظریه زمان و حفاظت و مرمت" عنوان اثر تازه ای است که به قلم سودابه یوسف نژاد و به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی منتشر شده است.
یکشنبه, 22 خرداد,1401
کتاب «نظریه زمان و حفاظت مرمت» نوشته سودابه یوسف‌‌نژاد با حضور نویسنده و جمعی از کارشناسان میراث فرهنگی و گردشگری در سرای علمی ـ فرهنگی دانشگاهی سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران رونمایی و نقد شد.
یکشنبه, 01 خرداد,1401
مدیر مسئول انتشارات انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی در نشست چالش‌ها و فرصت‌های پیش روی نشر دانشگاهی گفت: متاسفانه در زمینه تالیف و ترجمه به خصوص بخش محتوایی و فنی با چالش رو به رو هستیم و دولت باید برای ترجمه‌ آثار علمی روز دنیا بودجه خوب اختصاص بدهد.
یکشنبه, 01 خرداد,1401
پنجمین نشست از سلسله نشست های علمی و فرهنگی با موضوع "فرصت‌ها و چالش‌های پیش‌روی نشر دانشگاهی" به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می شود.
چهار شنبه, 28 اردیبهشت,1401
چهارمین نشست از سلسله نشست های علمی و فرهنگی با موضوع "رونمایی و معرفی کتاب نظریه زمان و حفاظت و مرمت میراث فرهنگی" به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می شود.
چهار شنبه, 28 اردیبهشت,1401
دسترسی به سامانه های سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در فضای مجازی از طریق دو آدرس isba.ir و 16book.ir امکان پذیر است.
دوشنبه, 26 اردیبهشت,1401
نشست «بررسی جایگاه فردوسی در زبان فارسی» با حضور دکتر حمیدرضا اردستانی رستمی، فردوسی پژوه برجسته کشور روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در سرای علمی- فرهنگی دانشگاهی سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.
دوشنبه, 26 اردیبهشت,1401

تمامی حقوق این سایت برای سازمان انتشارات جهاددانشگاهی محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright ©2022 Iranian Students Booking Agency. All rights reserved