همزمان با امضاء قرارداد بین سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و اپلیکیشن نوار؛ کتاب صوتی "بهار خاموش" رونمایی می شود
مراسم رونمایی از کتاب صوتی "بهار خاموش" و امضاء قرارداد بین سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و اپلیکیشن نوار دوشنبه 20 دی ماه برگزار می شود.

 
Alternate Text

 به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، کتاب صوتی " بهار خاموش" نخستین کتاب صوتی انتشارات جهاددانشگاهی است که به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی  تولید و منتشر شده است. این کتاب برگرفته از کتاب بهار خاموش  نوشته راشل کارسون و ترجمه عبدالحسین وهاب زاده است.

« بهار خاموش» (Silent Spring) کتابی ‌است که زیست‌شناس آمریکایی، راشل کارسون آن را نوشت و نخستین بار در سپتامبر ۱۹۶۲ در ایالات متحده آمریکا منتشر شد. «بهار خاموش» از مهمترین و پرفروش ترین کتاب ها در حوزه محیط زیست است.

رونمایی کتاب‌ صوتی «بهار خاموش» با صدای محمدمهدی خلیلی، دوشنبه 20 دی ماه ساعت 10 تا 12 با حضور دکتر جمال رحیمیان معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، حمیدرضا شربتیان مدیر عامل اپلیکیشن نوار و دکتر حامد علی اکبرزاده رییس سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، گوینده و کلیه دست‌اندرکاران تولید این اثر  در سالن شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار و به صورت زنده از سایت https://roytab.ir  پخش خواهد شد.

گفتنی است  در این مراسم قرارداد همکاری بین سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و اپلیکیشن نوار امضاء خواهد شد.