فراخوان نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع‌ مقدس منتشر شد
فراخوان نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع‌ مقدس با شعار حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر ویژه سال‌های ۹۷ و ۹۸ منتشر شد.

 
Alternate Text

 

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، به‌منظور ارزیابی آثار منتشره در حوزه دفاع مقدس، ارج نهادن به تلاش باارزش و پایدار فعالان عرصه فرهنگ و ادب پایداری و نشر فرهنگ والای دفاع مقدس و مقاومت، توجه به دست‌اندرکاران تولید کتاب‌های با موضوع اقتدار و عزت ملی، تقدیر از پدیدآورندگان آثار (نویسندگان، ناشران و...) و تبیین مباحث نظری ادبیات دفاع مقدس و مقاومت بین‌الملل اسلامی «نوزدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس» در مقطع سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ در سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.


در این دوره به لحاظ انجام عملی شعار «حفظ هویت ملی با تولید آثار فاخر» انتخاب‌ها با دقت و حساسیت بیشتری انجام می‌شود و صرفاً آثار ممتاز برگزیده خواهند شد.


کتاب‌های منتشره در موضوعات دفاع مقدس، مدافعان حرم و مقاومت (کودک و نوجوان و بزرگسال) خود را به تعداد دو نسخه آماده‌سازی و تا تاریخ بیستم مردادماه به دبیرخانه انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس واقع در تهران خیابان شهید مطهری خیابان میرعماد پلاک چهار طبقه پنجم سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، (آقایان میرابی و هاشمی) ارسال کنند.