مشخصات کتاب

Premium English: Book 1
Premium English: Book 1
موضوع: زبان وادبيات
نام ناشر: سازمان انتشارات جهاددانشگاهي
نام نویسنده: مصطفی میرزایی و زهرا متقی
مترجم: -
فرایند چاپ: -
نوبت چاپ: دوم
تیراژ: 1000
شابک: 9786004602815
سال نشر: 1399
تعداد صفحه: 96
قیمت: 400000 ریال
فصل: پاییز

فهرست کتاب

معرفی کتاب

مجموعه دو جلدی Premium English  "انگلیسی عالی" برای درس زبان عمومی دانشجویان مقطع کارشناسی، نوشته مصطفی میرزایی و زهرا متقی  به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی  روانه بازار نشر شد.

 

زهرا متقی مدرس دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی و مولف کتاب درباره این مجموعه دو جلدی گفت: این دو کتاب به عنوان منبعی مناسب جهت آموزش زبان در محیط های علمی همچون دانشگاه طراحی شده است و تمرکز اصلی بر آموزش درک مطلب، ارتقا دایره واژگان، و تدریس گام به گام نکات دستوری می باشد.

وی افزود :با در نظر داشتن تمام کمبود های موجود در منابع مربوط به آموزش زبان عمومی در مقطع دانشگاه تلاش شده است که موضوعات و مطالب را بر اساس نیازهای دانشجویان مقطع کارشناسی سازماندهی شود و کتابی منطبق با نیازهای دانشجویان طراحی شود. در راه رسیدن به این اهداف، مولفین از روش ها و رویکردهای پذیرفته شده و علمی در حوزه آموزش زبان انگلیسی بهره گرفته اند.

او اظهار داشت: تمامی متون این دو جلد کتاب به روز و جذاب است و ضمن در نظر گرفتن ملاحظات فرهنگی به موضوعات روز جهان اشاره دارد که ضمن افزایش دانش زبانی دانشجویان، اطالاعات مفید و کاربردی دیگری را نیز در اختیار آنان قرار می دهد. در این میان، جلوه های بصری و گرافیک ساده بر غنای محتوا می افزاید و با قرار دادن دانشجویان در موقعیت های واقعی، ایشان را به شرکت در بحث های سازنده به زبان انگلیسی در کلاس سوق می دهد.  

او ادامه داد:کتاب ها به فراخور شرایط مخاطبین عزیز هم مناسب برای استفاده در کلاس های گروهی پر جمعیت و کم جمعیت می باشد و هم به دلیل ساختار ساده و قابل درک و سطح بندی شده قابل استفاده به صورت خودخوان می باشد. 

مولفین کتاب امیدوارند در ویرایش های بعدی بتوانند ضمن همکاری با دیگر همکاران گروه در دانشگاه علم و فرهنگ، مشکلات احتمالی کتاب را رفع نمایند و در نهایت پایه گذار جنبشی فراگیر در سطح تمام دانشگاه های کشور باشند، جنبشی که می تواند منشأ طراحی و نگارش کتاب هایی باکیفیت جهت پاسخگویی به نیازهای زبانی مخاطبین ایرانی باشد.