مجموعه دو جلدی " Premium English " منتشر شد
مجموعه دو جلدی " Premium English " از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی منتشر شد.

 
Alternate Text

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی ، مجموعه دو جلدی  Premium English  "انگلیسی عالی" برای درس زبان عمومی دانشجویان مقطع کارشناسی، نوشته مصطفی میرزایی و زهرا متقی  به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی  روانه بازار نشر شد.

 

زهرا متقی مدرس دانشگاه علم و فرهنگ جهاددانشگاهی و مولف کتاب درباره این مجموعه دو جلدی گفت: این دو کتاب به عنوان منبعی مناسب جهت آموزش زبان در محیط های علمی همچون دانشگاه طراحی شده است و تمرکز اصلی بر آموزش درک مطلب، ارتقا دایره واژگان، و تدریس گام به گام نکات دستوری می باشد.

وی افزود :با در نظر داشتن تمام کمبود های موجود در منابع مربوط به آموزش زبان عمومی در مقطع دانشگاه تلاش شده است که موضوعات و مطالب را بر اساس نیازهای دانشجویان مقطع کارشناسی سازماندهی شود و کتابی منطبق با نیازهای دانشجویان طراحی شود. در راه رسیدن به این اهداف، مولفین از روش ها و رویکردهای پذیرفته شده و علمی در حوزه آموزش زبان انگلیسی بهره گرفته اند.

 

او اظهار داشت: تمامی متون این دو جلد کتاب به روز و جذاب است و ضمن در نظر گرفتن ملاحظات فرهنگی به موضوعات روز جهان اشاره دارد که ضمن افزایش دانش زبانی دانشجویان، اطالاعات مفید و کاربردی دیگری را نیز در اختیار آنان قرار می دهد. در این میان، جلوه های بصری و گرافیک ساده بر غنای محتوا می افزاید و با قرار دادن دانشجویان در موقعیت های واقعی، ایشان را به شرکت در بحث های سازنده به زبان انگلیسی در کلاس سوق می دهد. 

 

او ادامه داد:کتاب ها به فراخور شرایط مخاطبین عزیز هم مناسب برای استفاده در کلاس های گروهی پر جمعیت و کم جمعیت می باشد و هم به دلیل ساختار ساده و قابل درک و سطح بندی شده قابل استفاده به صورت خودخوان می باشد.

 

مولفین کتاب امیدوارند در ویرایش های بعدی بتوانند ضمن همکاری با دیگر همکاران گروه در دانشگاه علم و فرهنگ، مشکلات احتمالی کتاب را رفع نمایند و در نهایت پایه گذار جنبشی فراگیر در سطح تمام دانشگاه های کشور باشند، جنبشی که می تواند منشأ طراحی و نگارش کتاب هایی باکیفیت جهت پاسخگویی به نیازهای زبانی مخاطبین ایرانی باشد.

 

گفتنی است جلد اول کتاب "Premium English" 80صفحه به قیمت 30000 تومان و  جلد دوم آن 96 صفحه به قیمت  35000هزارتومان می باشد.

علاقه مندان برای تهیه این اثر می توانند به فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس تهران - خيابان انقلاب –خیابان فخررازی – تقاطع ژاندارمری – ساختمان منشور دانش- طبقه همکف-پلاک 6 مراجعه و یا با شماره تلفن 02166487625تماس حاصل نمایند.