کتاب "نماهای پایدار " منتشر شد
کتاب "نماهای پایدار؛ روش های طراحی پوسته ساختمان ها با عملکرد پیشرفته" با تمرکز بر نمای پایدار ساختمان به بیان ویژگی های فنی و اجرایی این نماها از منظر انرژی پرداخته است.

 
Alternate Text

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات، اهمیت حفظ منابع و محیط زیست طبیعی از مهمترین دغدغه های عصر حاضر است چنانچه بخواهیم محیط زیست طبیعی را حفظ کرده و نیازهای افراد را با کمترین میزان مصرف انرژی برآورده سازی بخش معماری و ساختمان با توجه به مصرف بالای انرژی حائز اهمیت بسیار خواهد بود پوسته ساختمان بعد از پوست بدن لایه محافظ انسان در برابر شرایط متغیر خارجی بوده و به همین علت جهت حفظ انرژی در فضای داخلی و جلوگیری از افزایش بار سرمایش و گرمایش ساختمان توجه به نمای ساختمان حائز اهمیت است.

کتاب حاضر شامل 5 فصل است که به رویکرد طراحی نماها بر مبنای اقلیم ، ویژگی های نماهای پایدار ، طراحی برای آسایش ، فناوری های نوظهور در طراحی نماها و نمونه های موردی می پردازد.

مطالعه این کتاب به دانشجویان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در رشته های معماری و عمران و نیز افرادی که به صورت حرفه ای در ساخت و ساز مشغول هستند پیشنهاد می شود.

گفتنی است کتاب "نماهای پایدار؛ روش های طراحی پوسته ساختمان ها با عملکرد پیشرفته"، تالیف آجلا آکسامیجا، ترجمه رزا وکیلی نژاد و نرگس دهقان در 328 صفحه، 500 نسخه و به قیمت 33000 تومان توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به چاپ رسیده است.

علاقه مندان برای تهیه این اثر می توانند به فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس تهران - خيابان انقلاب - بين فلسطين و چهار راه وليعصر- فروشگاه و نمايشگاه دائمي كتاب جهاد دانشگاهي مراجعه نموده و یا با شماره تلفن : 02166487625تماس حاصل نمایند.