مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه های در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد
مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه دانشجویی توسط جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان شنبه 22 دی ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

 
Alternate Text

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این مسابقات در سطح پایان نامه های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و فارغ التحصیلان سال های 93  تا مهر 97 ، با هدف تقویت مهارتهای ارتباطی – تبدیل ایده به ثروت – تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه گذاران  برگزار گردید. در این مرحله با ثبت نام  11 نفر از دانشجویان واجد شرایط  مطابق  آیین نامه  ابلاغی در رشتهای مختلف فنی مهندسی و علوم انسانی و علوم پایه  شروع شد  که حاضرین در فرصتی سه  دقیقه ای از پایان نامه¬ها و پروپزال¬های به رقابت پرداختند .

در پایان این مسابقه، با رای داوران نفرات اول تا سوم  به ترتیب خانمها  سمانه رضائی در رشته فیزیک هسته ای مقطه کارشناسی ارشد  با عنوان پایان نامه محاسبه انرژی بهینه و بهره درمانی برای درمان سرطان مغز – مهوش افشاری در رشته کشاورزی مقطع دکتری با عنوان پایان نامه بررسی خاصیت ضد دیابت و آنتی اکسیدانی در عصاره گیاه دارویی بومادران  و سمیه هاشمی در رشته اقتصاد وکار آفرینی هنر در مقطع کارشناسی ارشد  با عنوان پایان نامه طراحی مدل بومی مدرسه کارآفرین  معرفی شدند که از طرف رئیس و معاون محترم فرهنگی واحد لوح تقدیر و جوایز نقدی به ایشان اهدا گردید و همچنین نامبردگان جهت شرکت در مسابقات نیمه نهایی معرفی شدند.

لازم به ذکر است که داوری این مسابقات را آقایان دکتر  قاسمی – دکتر عسکری – دکتر جوان بخت (نفر برگزیده دومین دوره مرحله مقدماتی واحد صنعتی) – دکتر میبدی بر عهده داشتند.