مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Eight منتشر شد
مجموعه کتاب های آموزش زبان انگلیسی Eight توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی منتشر شد.

 
Alternate Text

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این مجموعه نخستین مجموعه کتاب بومی در زمینه آموزش زبان انگلیسی در کشور است و تولید محتوی این کتاب به  همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی و با محوریت جهاددانشگاهی واحد قزوین و مشارکت تعدادی از واحدهای جهاددانشگاهی  انجام شده است.

براساس این گزارش،3 جلد از مجموع 8 جلد این مجموعه کتاب ها  همراه با پک های صوتی وتصویری تهیه شده و بقیه کتب در مراحل پایانی آماده سازی است.

این مجموعه فاخر آموزشی که با عنوان Eight و با هدف آموزش زبان انگلیسی به جوانان و بزرگسالان تولید شده است از نظر محتوای علمی، هویت فرهنگی، آراستگی و پیراستگی ظاهر و مشخصات گرافیکی، تنوع محصولات کمک آموزشی و تامین نیاز های فراگیران مسلمان در محیط EFL  بی نظیر است.

رویکردهای خلاقانه هنری، علمی و فرهنگی Eight، راهی نو در تالیف متون آموزش زبان خارجی گشوده است که می تواند برای کشورهای اسلامی و سایر کشورهایی که به لحاظ فرهنگی با ایران قرابت دارند، الگو باشد.

 علاقه مندان برای تهیه این مجموعه می توانند به فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس تهران - خيابان انقلاب - بين فلسطين و چهار راه وليعصر- فروشگاه و نمايشگاه دائمي كتاب جهاد دانشگاهي مراجعه نموده و یا با شماره تلفن : 02166487625 حاصل نمایند.