فراخوان سومین دوره مسابقات علمی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه اعلام شد
فراخوان سومین دوره مسابقات علمی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه های دانشجویی (3MT) از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی اعلام شد.

 
Alternate Text

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این مسابقات برای سومین بار در 16 استان کشور و با همکاری21 واحد سازمانی جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد و واجدان شرایط می‌توانند برای ثبت نام از اول مهرماه تا ۱۵ آبان ماه به دفاتر جهاد دانشگاهی در واحدهای معرفی شده مراجعه نمایند.

 

این مسابقات با هدف تشویق و کمک به تقویت و پرورش مهارت های ارتباطی، ایده پردازی ، فن بیان و خلاقیت های دانشجویی ، کمک به تکمیل چرخه تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت و برقراری ارتباط بین دانشگاه و صاحبان صنایع و سرمایه گذاری و بازاریابی ایده های دانشجویی برگزار می شود.
مرحله مقدماتی این دور از مسابقات در 21 واحد جهاد دانشگاهی از جمله تهران، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی ،تربیت مدرس، اصفهان ، صنعتی اصفهان ، صنعتی امیرکبیر، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، خراسان جنوبی، ایلام، بوشهر ، زنجان ، کردستان ، خوزستان ، هرمزگان، چهارمحال و بختیاری ،سیستان و بلوچستان، همدان و یزد برگزار می‌شود.
براساس این گزارش ، تمامی فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و معادل حوزوی آن در همه رشته های مصوب که از ابتدای سال 1393 تا پایان شهریورماه 1397 از پایان نامه خود دفاع کرده باشند و دانشجویانی که پروپزال پایان نامه خود را تا پیش از پایان مهر 97 به تصویب رسانده اند نیز می توانند در این دوره از مسابقات ثبت نام کنند.
گفتنی است تنها فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در این مسابقات را دارند و پایان نامه های مقطع کارشناسی مورد پذیرش نخواهد بود.
همچنین فارغ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تأیید وزارتین می‌توانند در این مسابقات شرکت نمایند.
لازم به ذکر است مرحله مقدماتی مسابقات طی ماه‌های آبان و آذر سال جاری توسط واحدهای جهاددانشگاهی برگزار می شود و مرحله نیمه نهایی مسابقات تا 15 اسفند ماه همزمان در سه واحد اجرا خواهد شد و مرحله نهایی مسابقات نیمه اول اردیبهشت ماه 98 برگزار خواهد شد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه مسابقات مستقر در سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به شماره تلفن 66952727 و یا با واحدهای مجری این مسابقات در سراسر کشور  با شماره های ذیل تماس حاصل نمایند.
همچنین دانشگاه امام صادق و موسسه آموزش عالی آزاد فناوران حکیم اصفهان در برگزاری مرحله مقدماتی این مسابقات با دبیرخانه این مسابقات همکاری می کنند.

 

واحد خوزستان- خانم باقری

آدرس دبیرخانه:  دانشگاه شهید چمران اهواز، ساختمان مرکزی، طبقه همکف، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خوزستان، اتاق 29/ شماره تلفن: 33338863

واحد همدان - آقای یوسفی

آدرس دبیرخانه: دانشگاه بوعلی سینا، راهروی اصلی دانشکده علوم پایه، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی -تلفن: 38380571

واحد كردستان – آقای عليزاده

آدرس دبيرخانه: سنندج، سه راه جهاد، سايت اداري، ساختمان جهاددانشگاهي، طبقه اول، معاونت فرهنگي-شماره تماس: ٣٣٢٨٧٥١٦

واحد اصفهان- آقای نیکزاد

آدرس دبیرخانه: اصفهان- میدان آزادی  ابتدای خیابان دانشگاه - فروشگاه کتاب جهاددانشگاهی  شماره تماس36680062

واحد یزد- آقای گلستان پور

آدرس دبیرخانه: يزد، بلوار دانشگاه، دانشگاه يزد، ساختمان فجر، دفتر فرهنگي جهاددانشگاهي - شماره تماس: 03538302375

واحد آذربایجان شرقی-آقای بزار بنابی

آدرس دبیرخانه: تبریز، دانشگاه تبریز، ساختمان جهاددانشگاهی،معاونت فرهنگی - شماره تماس: 33321120

واحد صنعتی اصفهان - آقای زمانی زاده

آدرس دبیرخانه: اصفهان دانشگاه صنعتی اصفهان - ساختمان جهاد دانشگاهی  - شماره تماس  33912711 - 031

واحد هرمزگان - آقای رافت

آدرس دبیرخانه: بندرعباس -ابتدای خیابان دانشگاه -جهاد دانشگاهی هرمزگان  - شماره تماس ؛ 076-33681032

واحد البرز- خانم وهاب زاده

آدرس دبیرخانه: دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز واقع در دانشگاه خوارزمی، ساختمان اداری، طبقه همکف - شماره تماس: 02634505151

واحد خواجه نصیر – آقای پایداری

آدرس دبیرخانه: تهران، سید خندان، روبروی موزه رضا عباسی، دانشکده برق و کامپیوتر خواجه نصیرالدین طوسی، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد خواجه نصیرالدین طوسی شماره تماس: ۸۸۴۶۶۲۰۰ داخلی ۱۹۱

واحد زنجان - خانم داودی

ادرس دبیرخانه :زنجان بلوار ملا صدرا جنب میدان شورا طبقه سوم معاونت فرهنگی  - ۰۲۴۳۳۰۳۵۲۲۳۶

واحد سیستان و بلوچستان -آقای خجسته

آدرس دبیرخانه: زاهدان ، خیابان دانشگاه  ،دانشگاه سیستان  و بلوچستان  ، دانشکده ادبیات و علوم انسانی ، تالار ملاصدرا ، طبقه دوم معاونت فرهنگی - ۰۵۴۳۳۴۴۰۰۸۷

واحد علم و صنعت – آقای علیوردی لو

آدرس دبیرخانه: تهران،نارمک،دانشگاه علم و صنعت،ضلع جنوبی ساختمان چمران- ۷۷۲۲۹۴۳۴

واحد خراسان جنوبی- خانم عفت خسروی

آدرس دبیرخانه: بیرجند خیابان پاسداران، میدان قدس، خیابان قدس، جهاددانشگاهی ،حوزه معاونت فرهنگی.09158625215

واحد بوشهر-آرمان هاشمی

آدرس دبیرخانه: بوشهر،خیابان سنگی،خیابان فردوسی(پل پوردرویش)،جهاد دانشگاهی، 09170833378

واحد تهران- خانم سنگی

آدرس دبیرخانه: تهران- خیابان 16 آذر- نبش ادوارد براون-  پلاک 20- سازمان جهاد دانشگاهی تهران- طبقه سوم- معاونت فرهنگی- دفتر گروه نیازسنجی و مطالعات فرهنگی- شماره تماس: 66418499-66490330

واحد آذربایجان غربی- مرتضی نبی زاده

 آدرس دبیرخانه: ارومیه- خیابان شهید بهشتی- انتهای کوی منصور افشار- جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی، معاونت فرهنگي - شماره تماس: 33444070

  

موسسه آموزش عالی آزاد فن آوران حکیم- آقای اصفهانی
آدرس دبیرخانه: اصفهان – پل فلزی – بلوار ملت – نبش کوچه ساسان- 03136282801-02188883713