انواع هوش در سازمان را بهتر بشناسید
کتاب درآمدی بر انواع هوش در سازمان تألیف امین نیک پور ، راحله چمنی فرد و حسین صداقت توسط انتشارات جهاددانشگاهی منتشر شد.

 
Alternate Text

در دنیای امروز که دنیای نوآوری است، نیروی کار فیزیکی جای خود را به نیروی کار فکری داده است. بنابراین به منظور تحقق اهداف سازمان، ضروری است تا از هوش این کارکنان به درستی بهره گرفته شود. از سوی دیگر، تا به امروز هیچ محققی در مورد انواع مختلف هوش در حوزه سازمانی (به گونه‌ای که هدف این کتاب باشد) دست به تحقیق نزده است. در این کتاب سعی شده است به بررسی و تحلیل انواع هوش در حوزه سازمانی پرداخته شود تا بدین وسیله متخصصین علوم رفتاری و مدیران به رویکردی نوین در مورد انواع مختلف هوش در سازمان دست پیدا کنند. این کتاب دربرگیرنده مفاهیم، نظریه‌ها، کاربردها و ... هر کدام از انواع هوش‌ها در حوزه سازمانی می‌باشد.

 کتاب حاضر شامل 11فصل است که فصل اول ، راجع به هوش و هرکدام از فصل های دیگر به بررسی و تحلیل هریک از انواع هوش ها شامل هوش هیجانی ، هوش اخلاقی ،هوش معنوی ، هوش اجتماعی ، هوش فرهنگی ، هوش سازمانی ، هوش تجاری ، هوش رقابتی ، هوش استراتژیک و هوش سیاسی می پردازد.


این کتاب 304صفحه ای در شمارگان1000 نسخه و با قیمت 30.500 تومان به بازار نشر ارائه شده است.

علاقه مندان برای تهیه این اثر می توانند به فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس تهران - خيابان انقلاب - بين فلسطين و چهار راه وليعصر- فروشگاه و نمايشگاه دائمي كتاب جهاد دانشگاهي مراجعه نموده و یا با شماره تلفن : 02166487625 حاصل نمایند