رونمایی از "مجموعه کتب مرجع جامع مهندسی هوانوردی " و "اپلیکیشن کتاب انتشارات جهاددانشگاهی"
آیین رونمایی از مجموعه" کتب مرجع جامع مهندسی هوانوردی" و "اپلیکیشن کتاب انتشارات جهاددانشگاهی" با حضور دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، سه شنبه 16 مرداد همرمان با سالروز تاسیس این نهاد برگزار می شود.

 
Alternate Text

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، کتب مرجع جامع مهندسی هوانوردی به سفارش مرکز تحقیقات صنعتی هوافضا و شركت بابل نو انديشان پارسيان، توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهي به چاپ رسيده و به عنوان یک راهنمای فنی برای مهارت های اساسی و دانشی که برای دانشجویان هواپیما ضروری است طراحی شده است. این اطلاعات در مورد انواع هواپیماها و استفاده از سیستم های مختلف هواپیما ارائه می شود و توسط قوانین جهانی پرواز، استانداردهای کنترل هواپیما و با همکاری مدرسان هواپیمایی و صنعت توسعه داده شده است.

بر اساس این گزارش اپلیکیشن کتاب انتشارات جهاددانشگاهی که رونمایی خواهد شد دارای ویژگی هایی از جمله امکان رویت فهرست مطالب کتاب، امکان قرارگیری کتابهای صوتی ، امکان استفاده ازکدها تخفیفی برای مشتریان خاص، امکان جستجو در متن کتابها، امکان هایلات و حاشیه نویسی در کنار متن، امکان تغییر تنظیمات درون متنی از نظر اندازه حروف ، رنگ و رنگ پس زمینه و نوع فونت، امکان جسنجوی پیشرفته کتابها ، امکان رویت کتابهای مشابه، خرید کتاب با تخفیف 9 الی 10 درصد، دریافت نمونه کتاب پیش از خرید نهایی است.

دانلود آسان و رایگان اپلیکیشن کتاب انتشارات جهاددانشگاهی با نام "jdbook" از طریق گوگل پلی، سیب آپ و بازار روی موبایل ممکن است. این نرم افزار برای استفاده در سیستم عاملهای اندروید و IOS آماده شده است.

لازم به ذکر است آیین رونمایی از "اپلیکیشن کتاب انتشارات جهاددانشگاهی" و مجموعه "کتب مرجع جامع مهندسی " هوانوردی سه شنبه 16 مرداد ساعت 10 در ساختمان شماره 2 جهاددانشگاهی طبقه دوم سالن شهید صبوری برگزار می شود.