بازدید رییس جهاددانشگاهی از سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران/ حضور سازمان انتشارات با ۲۰۰۰ عنوان کتاب
دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و جمعی از مدیران فرهنگی این نهاد، یکشنیه ۱۶ اردیبهشت ماه با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از غرفه های سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و بخش های مختلف نمایشگاه بازدید کردند.

 
Alternate Text

 

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، 2000 عنوان کتاب از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و شعب آن در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شده است که از این تعداد، 250 عنوان آن چاپ نخست منتشر شده در سال 96 می باشد.

دکتر سید حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و جمعی از مدیران فرهنگی این نهاد، امروز عصر 16 اردیبهشت ماه با حضور در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از غرفه های سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و بخشهای مختلف نمایشگاه بازدید کردند.

کتاب های انتشارات جهاددانشگاهی در موضوعات مختلف علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پزشکی، هنر و معماری و ... است که در سی ویکمین نمایشگاه کتاب ارایه شده است.

جهاددانشگاهی با چهار غرفه درنمایشگاه بین المللی کتاب حضور دارد که سازمان انتشارات نمایندگی واحدهای اصفهان، آذربایجان‌غربی، البرز، زنجان، قزوین، مشهد، پژوهشگاه رویان، پژوهشگاه علوم انسانی و پژوهشگاه فرهنگ و هنر معماری را برعهده دارد و واحد‌های امیر کبیر و تهران به صورت مستقل در نمایشگاه بین المللی کتاب حضور دارند.

همچنین همزمان با برپایی سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نشست های تخصصی و رونمایی از تازه های نشر جهاددانشگاهی برگزار شده است. از جمله برنامه های جانبی در نمایشگاه کتاب، رونمایی از کتاب مدیریت تحول گرا در دانشگاه  تالیف  سید احمد ساویز و رونمایی از کتاب چشم انداز اقتصاد فرهنگ در ایران، تالیف دکتر شهرود امیر انتخابی و رحیم یعقوب زاده در تاریخ پنج شنبه 13 اردیبهشت ماه ساعت 16 الی 17، سالن کتاب نما و نقد و بررسی  کتاب محرک توسعه شهری، الزامات و رویکردها  با سخنرانی امین ابراهیمی  دهکردی و نقد و بررسی کتاب مبانی علم حساب با سخنرانی طالب جابری،  در تاریخ یکشنبه 16اردیبهشت ساعت 15:45 الی  17 در سرای اهل قلم برگزار شد.

گفتنی است، سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 12 تا 22 اردیبهشت ماه در مصلی تهران در حال برگزاری است و محل غرفه های انتشارات جهاددانشگاهی واقع در ضلع جنوبی سالن 6A، غرفه های 204، 205 و 206 سالن ناشران دانشگاهی  و سالن ناشران عمومی راهرو 5 غرفه 41 می باشد.