کتاب "مدیریت تحول‌گرا در دانشگاه" به چاپ رسید
کتاب مدیریت تحول‌گرا در دانشگاه تالیف سید احمد ساویز توسط سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به چاپ رسید.

 
Alternate Text

کتاب مدیریت تحول‌گرا در دانشگاه افزون بر دسته‌بندی، تحلیل و ریشه‌یابی مشکلات فعلی دانشگاه‌های ما تلاش کرده است تا برای هر چالشی، اطلاعات و تجارب لازم همراه با راهکارها و طرح‌های سازنده، متناسب با نیازها و منافع ملی ما ارائه کند. مجموعه راهکارهای ارائه‌شده برای بخش‌های مختلف دانشگاه، طرحی سازگار و به‌هم پیوسته برای کل دانشگاه پدید آورده‌اند. در این طرح، انگیزه‌مندی و ارتباطات سالم نیروهای انسانی، اعم از استاد و دانشجو و کارمند، به‌عنوان محرک اصلی پیشرفت علمی مد نظر قرار گرفته است. کتاب حاضر براساس ظرفیت‌های ساختار فعلی دانشگاه، و نه ایده‌آل‌های ما، نوشته شده است و درصدد است تا نشان دهد که کلیت دانشگاه چگونه می‌تواند با همه اجزایش در راستای یک هدف کار کند. این کتاب برای مدیران دانشگاهی بسیار سودمند خواهد بود، اما به همان اندازه برای اساتید دلسوز، کارمندان پرتلاش، دانشجویان پرسشگر و در واقع برای هر کسی که می‌خواهد در مسیر کارآمدسازی دانشگاه امروز ما حرکت نماید. این کتاب برآمد پانزده سال تحقیق و تدریس، تجربه، مشاوره و مدیریت نویسنده در آموزش عالی است.

کتاب مدیریت تحول‌گرا در دانشگاه به قلم سیداحمد ساویز در شمارگان 1000 نسخه و با قیمت 23500 از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی روانه بازار کتاب شده است.

 

علاقه مندان برای تهیه این اثر می توانند به فروشگاه سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی به آدرس تهران - خيابان انقلاب - بين فلسطين و چهار راه وليعصر- فروشگاه و نمايشگاه دائمي كتاب جهاد دانشگاهي مراجعه نموده و یا با شماره تلفن : 02166487625 حاصل نمایند.