مهندسی ژئوتکنیک فراساحلی
چاپ کتاب " مهندسی ژئوتکنیک فراساحلی " توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی

 
Alternate Text

 به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی ، تازه ترین اثر از سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی در حوزه مهندسی فراساحلی ، در 10 فصل  و با موضوعات ؛  بررسی‌های فراساحلی و تحقیقات محلی، مکانیک خاک، سکوهای خودبالابر، سکوهای شابلونی، سکوهای ثقلی، خطوط لوله، خطوط جریان، کابل‌ها و بالابرنده‌ها و جزایر مصنوعی   وارد بازار نشر شد.

همچنین در این کتاب، مهارت‌های اصلی طراحی سازه‌هایی فراساحلی  ارائه می‌شوند. این کتاب، یک کتاب جامع است و می‌توان از آن به عنوان یک کتاب مقدماتی جامع برای افرادی که نسبت به سازه‌های فراساحلی اطلاعاتی ندارند، استفاده کرد و همچنین می‌توان آن را به عنوان یک کتاب درسی برای دانشجویان در نظر گرفت. توصیه می‌شود که خوانندگان این کتاب اطلاعاتی از قبل راجع به مباحثی چون مکانیک خاک و مهندسی فونداسیون (پی) داشته باشند. فصل 3 کتاب مروری  بر نکات اصلی و عمده مربوط به مهندسی ژئوتکنیک فراساحلی است،  بدون اینکه پیشنیازهای قابل توصیه‌ای برای خوانندگان باشد.

این کتاب توسط E.T DEAN  تالیف و توسط دکتر محمدرضا محمدی زاده ترجمه گردیده و با همکاری سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی با قیمت 360000 ریال روانه بازار شده است