طرح ملی مطالعاتی «سفر شهادت» ویژه دانشجویان سراسر کشور اجرا می‌شود
طرح ملی مطالعاتی « سفر شهادت» ویژه دانشجویان سراسر کشور به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با همکاری مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر برگزار می‌شود.

 
Alternate Text

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، این طرح مطالعاتی با محوریت کتاب « سفر شهادت» اثر امام موسی صدر ویژه دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور اجرا می‌شود ودانشجویان می‌توانند تا پایان اسفند ماه در این طرح شرکت کنند.

دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این طرح پس از مطالعه کتاب بایستی دیدگاه‌های خود را درباره قیام امام حسین(ع) و با محوریت کتاب سفر شهادت حداکثر در یادداشتی  1500 کلمه ای در قالب فرم بارگذاری شده در سایت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس الکترونیکی ketabkhani@isba.irارسال نمایند.

دانشجویان برگزیده پس از داوری و بررسی یادداشت های  ارسال شده توسط دبیرخانه طرح، طی مراسمی با اهدای جوایزی نفیس مورد تقدیر قرار می‌گیرند و آثار برگزیده نیز در قالب کتابچه‌ای به چاپ خواهد رسید.

توصیه می شود دانشجویان  نسخه الکترونیک این کتاب را  از طریق سایت فیدیبو ( با ۵۰ درصد تخفیف)خریداری نمایند ،ضمن اینکه نسخه فیزیکی کتاب نیز  در فروشگاه سازمان انتشارات جهاددانشگاهی،فروشگاه های شهر کتاب و موسسه امام موسی صدر (با 20 درصد تخفیف) ارایه می شود.

گفتنی است، جوایز 5 نفر اول 20000000 ریال، 5 نفر دوم10000000 ریال و 5 نفر سوم5000000 ریال پیش بینی شده است.

 

در اجرای این طرح وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ،وزارت علوم تحقیقات و فناوری،وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی و موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر با سازمان انتشارات جهاددانشگاهی همکاری می نمایند.

فرم ثبت نام و ارسال یادداشت را از اینجا دریافت نمایید.

برای خرید فایل کتاب از سایت فیدیبو اینجا کلیک نمایید.